Pınar Sayan

PCC Koç, NLP Master

 

 

 

 

İlkokul, ortaokul ve liseyi İstanbul'da bitirdi. Sakarya Üniversitesi Dış Ticaret Bölümünden 2001 yılında mezun oldu. 2016 yılında ICF Accredited Coach Training Programından (ACTP), Yaşam, İlişki ve Öğrenci Koçluğu Eğitimlerini tamamladı. Paul Ekman International onaylı Duygusal Beceriler ve Yetkinlikler (Emotional Skills and Competencies-ESaC) ile Doğruluğu ve Güvenilirliği Değerlendirmek (Evaluating Truthfulness and Credibility-ETaC) eğitimlerini Successfully Passed derecesi ile tamamladı. Ayrıca gençlerin mutlu meslek seçimini ve sağlam kariyer belirlemelerini hedef alan ve Türkiye'de ve dünyada başka bir örneği olmayan İZOTOMİ programına katıldı. İzotomi uygulayıcı analisti - ICA (Izotomi Certified Analyst) unvanını aldı. Ardından, NLP (Neuro Linguistic Programming) Practitioner ve NLP Master eğitimlerini başarı ile tamamlayarak NLP uzmanı oldu.

 

İnsanların hayatına Aşk’la dokunmayı hedefleyen Pınar, kurumsal ve bireysel seviyelerde danışanları ile Bireysel, İlişki, Aile, Kariyer ve Öğrenci Koçluğu kapsamında çalışmakta, ayrıca Açev (Anne Çocuk Eğitim Vakfı) çatısı altında Anne Destek Programı Eğiticisi Eğitimini tamamlayarak sosyal sorumluluk projesi kapsamında ihtiyaç sahibi annelere elini uzatmaktadır.

Bireysel / İlişki / Aile / Kariyer / Öğrenci Koçluğu, NLP Master, İzotomi Analist

    Bu sitede yer alan yazı, resim, grafik ve benzerlerinin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden ve tanıtım amacını aşacak şekilde alıntı yapılamaz.  Bu sayfalardan çalacağınız yazı, veri, şekil ve dokümanlar sizi danışmanlıkta ileriye taşımaz. Özgün olmaya çalışmanız hem size hem de müşterilerinize daha faydalı sonuçlar sağlayacaktır© 2020 Süreç Danışmanlık Ltd.

Bizi takip edin..

  • Facebook Sosyal Simge
  • Instagram
  • LinkedIn Sosyal Simge