top of page

Temel Koçluk Eğitimi

 

​ICF tarafından koçluk, günümüzün belirsiz ve karmaşık ortamlarında özellikle önemli olan, kişisel ve mesleki potansiyeli en üst düzeye çıkarmak için ilham veren, düşünmeye teşvik eden ve yaratıcı bir süreçte müşteri ile ortaklık ilişkisi olarak tanımlanmaktadır.

Bir koçtan beklenti çözüm gibi görünse de gerçek öyle değildir. Koç, danışanla birlikte "seyahat" ederek, onun performansının farkında olmasını sağlayan kişidir. Koç, bu farkındalığı, aldığı profesyonel eğitim ve deneyimler ile gerçekleştirir. "yaşam koçu" gibi göze hoş fakat içi boş sıfatlar danışanın kendi gündemi için farkındalık yaratmaktan uzaktır.

Temel Koçluk Eğitimi ile koçluğa özgü teknik ve yöntemleri öğrenerek, 3.seviye dinleyerek, kişilik özelliklerini anlayarak, güçlü sorulararak, danışanlarınızın performanslarını ortaya çıkartan farkındalığı yaratacak; sonuç ve aksiyona hızla ulaşmalarını sağlayacaksınız.

Eğitim Gereklilikleri

  • Eğitim için herhangi bir ön gereklilik yoktur

 

Eğitim Gün Sayısı

  • Eğitim 2 gündür.

Eğitim Bedeli

  • Bireysel Taleplerde Kişi Başı Katılım Ücreti: 1.500 TL 

  • Kurumsal Taleplerde Toplam Eğitim Bedeli: ... TL 

Genel Bilgiler

  • Belirtilen eğitim ücretlerine KDV dahildir. 

  • Bireysel Eğitim ücretlerine eğitim salonu, eğitim ekipmanı, eğitim dokümantasyonu, katılımcı dokümantasyonu, eğitim sertifikaları ve. ikramlar dahildir.

  • Eğitim başlangıç tarihinden 4 takvim günü öncesine kadar, herhangi bir sebepten dolayı eğitim kaydınızı iptal edebilirsiniz. Bu durumda, ödemiş olduğunu eğitim ücreti, %50 masraf kesintisi yapılarak tarafınıza iade edilir. Daha geç yapılan iptallerde, eğitimle ilgili tüm organizasyonu ve hazırlıkları tamamladığımız için ücret iadesi yapamıyoruz.

  • ·Eğitim kayıtları, başvuru sırasına göre gerçekleştirilmektedir. Eğitim için belirlenen kontenjanın dolu olması durumunda, kayıt başvurunuzu kabul edemeyebiliriz. Bu durum tarafınıza bildirilecek olup, eğer eğitim ücreti ödenmişse, ücretin tamamı tarafınıza iade edilecektir.

  • ·Firmamız eğitim takviminde belirtilen eğitim programlarının tarihlerini ve yerlerini ihtiyaç duyduğu zaman değiştirebilir, gerektiğinde ve mücbir sebepler nedeniyle eğitimi erteleyebilir veya tamamen iptal edebilir.

coaching.png
bottom of page