Tez Tasarımı, Araştırma ve Analizleri

​İyi bir araştırma başarılı bir tezin, başarılı bir tez parlak bir akademik yolun ışığıdır... 

 

Tez aşamasına gelen herkesin gönlünde yatan, bilimsel ve etik kurallara uygun, beğenilen bir tez hazırlamaktır. İyi bir tez (hipotez) araştırma ve bu araştırmanın sonuçlarını irdeleyen analiz ile desteklendiğinde başarı şansı artar.

Artık, Yüksek lisans ve doktora tezlerinizi hazırlarken kalitatif (nicel) araştırma işlemleri ve sonuçların analizi ile vakit harcamanıza gerek yok. Yüksek lisans ve doktora tezlerinizin araştırma bölümlerinin a'dan z'ye hazırlanması, araştırma tasarımlarının ve ölçeklerinin oluşturulması, saha çalışmasının yapılması, metodolojinin yazılarak, analiz ve raporun hazırlanması aşamalarında profesyonel bir ekiple hizmetinizdeyiz. Bu aşamalardan bir veya hepsini seçerek tez hazırlama sürecinizi kolaylaştırabilirsiniz. Analizlerimiz SPSS veya AMOS programları kullanılarak, bilimsel yazım ve atıf kurallarına uygun olarak hazırlanmaktadır.

Aşağıdaki "Teklif İste" linkine tıklayarak; İstek, tez öneri ve hipotezlerinizi mail ile gönderdikten sonra fiyat teklifimiz hızla size ulaşacaktır.

    Bu sitede yer alan yazı, resim, grafik ve benzerlerinin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden ve tanıtım amacını aşacak şekilde alıntı yapılamaz.  Bu sayfalardan çalacağınız yazı, veri, şekil ve dokümanlar sizi danışmanlıkta ileriye taşımaz. Özgün olmaya çalışmanız hem size hem de müşterilerinize daha faydalı sonuçlar sağlayacaktır© 2020 Süreç Danışmanlık Ltd.

Bizi takip edin..

  • Facebook Sosyal Simge
  • Instagram
  • LinkedIn Sosyal Simge