top of page

Tez Tasarımı, Araştırma ve Analizleri

​İyi bir araştırma başarılı bir tezin, başarılı bir tez parlak bir akademik yolun ışığıdır... 

 

Tez aşamasına gelen herkesin gönlünde yatan, bilimsel ve etik kurallara uygun, beğenilen bir tez hazırlamaktır. İyi bir tez (hipotez) araştırma ve bu araştırmanın sonuçlarını irdeleyen analiz ile desteklendiğinde başarı şansı artar.

Artık, Yüksek lisans ve doktora tezlerinizi hazırlarken kalitatif (nicel) araştırma işlemleri ve sonuçların analizi ile vakit harcamanıza gerek yok. Yüksek lisans ve doktora tezlerinizin araştırma bölümlerinin a'dan z'ye hazırlanması, araştırma tasarımlarının ve ölçeklerinin oluşturulması, saha çalışmasının yapılması, metodolojinin yazılarak, analiz ve raporun hazırlanması aşamalarında profesyonel bir ekiple hizmetinizdeyiz. Bu aşamalardan bir veya hepsini seçerek tez hazırlama sürecinizi kolaylaştırabilirsiniz. Analizlerimiz SPSS veya AMOS programları kullanılarak, bilimsel yazım ve atıf kurallarına uygun olarak hazırlanmaktadır.

Aşağıdaki "Teklif İste" linkine tıklayarak; İstek, tez öneri ve hipotezlerinizi mail ile gönderdikten sonra fiyat teklifimiz hızla size ulaşacaktır.

tezanaliz.jpg
bottom of page