Ceren Yılmaz 

ACC Koç, NLP Master

 

 

 

 

1980 yılında Ankara'da doğdu. Ortadoğu Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü'nden mezun oldu. 2017 yılında ACTP programlarını takiben NLP Practitioner Eğitimi, İzotomi Analizi Eğitimi, Kalıtsal Aile Travmaları Atölyesi, ODM-1 ve ODM-2 Eğitimlerini, NLP Master Practitioner Eğitimi, Paul Ekman – Duygusal zeka ve doğruluk ve güvenilirlik değerlendirmesi (yalan tespiti) - ESAC ve ETAC Eğitimleri, Gottman İlişki Terapisi Eğitimini tamamlayarak ACC unvanlı Koç oldu.

Profesyonel Koç olarak  İlişki eğitimi, Duygu kontrolü – stresle- öfke ile başa çıkma, Duygusal zeka, Kariyer planlama ve İzotomi analizi, Değişim Planlama, NLP,  Liderlik, Etkin İletişim, Takım dinamikleri – geliştirme & yönetme eğitimleri vermektedir.

 

Çok iyi derecede İngilizce bilen Ceren, aynı zamanda İlişkilerde Başarı ve Stres Yönetimi üzerine birçok prime time TV Programlarında konuşmacıdır.
 

İlişki Koçluğu (Gottman Modeli), Öğrenci Koçluğu, Yönetici Koçluğu, Kariyer Koçluğu, Takım Koçluğu, İzotomi Analisti, NLP Master, TV Konuşmacısı

1. Başlık

    Bu sitede yer alan yazı, resim, grafik ve benzerlerinin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden ve tanıtım amacını aşacak şekilde alıntı yapılamaz.  Bu sayfalardan çalacağınız yazı, veri, şekil ve dokümanlar sizi danışmanlıkta ileriye taşımaz. Özgün olmaya çalışmanız hem size hem de müşterilerinize daha faydalı sonuçlar sağlayacaktır© 2020 Süreç Danışmanlık Ltd.

Bizi takip edin..

  • Facebook Sosyal Simge
  • Instagram
  • LinkedIn Sosyal Simge